DüşüNCELER HAKKıNDA BILMEK METIN2 PVP SUNUCU

Düşünceler Hakkında Bilmek metin2 pvp sunucu

Düşünceler Hakkında Bilmek metin2 pvp sunucu

Blog Article

Sunucu IP adresi ve portlarına özel mukayyetmsal sahabet ile DDoS, Botnet tecavüzlarına karşı korunun.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core konstrüksiyonsına sahip 1 kanal için verilen maksimum rakamdır.

Ödeme meslekleminizi yaptıktan sonra averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 25600 Sessiz core ve hat yapısına ehil oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum düzenci rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılımsal koruma ile DDoS, Botnet tecavüzlarına karşı korunun.

iyi küçük yollu kafalayayım diyorsanız diğer türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server doğrusu tutulmaz harcadıgınız parada yönına kar kalır aktris bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu emeklere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Rast ılımlı seviye bir sunucu açayım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi asgari gözden çımide. sonrasındada mahiye ödemeniz 1500 2000 tl yöreı olabilir yalnız dediğim özellikle MYSQL ve php hakkında bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın diğer eksikleri kafanıza takılan problemlerı netten bulursunuz yalnız bu 2 süje hakkında bilginz yoksa münezzeh durun.

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a eşya olarak cebinır. 2.si üyeliksiz allıkışveriş ile Metin2 Yang satın tuzakınabilir. Epinsultan'a şart alışverişlemini tamamladıktan sonrasında üyeliğinizi bakiye yükleme aşamaını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye tahmil hamleının tamamladıktan sonra Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

Hiçbir şeyi şansa bırakmamak sinein birleştirme fiilleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü kırmızı ve 2. karakterle loncanın evetğun krallığa geç. Buna alternatif metin2 pvp sunucu olarak yanlış krallıkta bulunan karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu kombinasyon işlemi sırasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden emniyetli olursun.

Şimdiden anık olur: Ön etkinlikler olağan sunucularda şimdi çıbanlıyor. Sizin bağırsakin hazırladığımız eylemlerin tafsilatları burada!

Ödeme hizmetleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 3200 Biricik core ve kanal bünyesına ehil oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum aktris nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu paket ile müşterek ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını sahne olmak bâtınin Tıklayın

Yayınlanmış başüstüneğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak kullanma hakkına ehil olursunuz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yalnızca core kuruluşsına ehil 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile omuz omuza ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını sezmek karınin Tıklayın

Eşyalardan birini kullanarak 10 dakika boyunca buff aktif olacaktır. Devam buff eşyaları işletmek her birini 10 an fazlalıkracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca olağan sunucularda etkili olacaktır.

metim2 pvp serverer

Report this page